Бадминтон буенча Татарстан Республикасы шәхси Кубогының 2 туры җиңүчеләре билгеле булды

15 апрель 2019 ел., дүшәмбе

13-14 апрель көннәрендә Казанда Бадминтон буенча Татарстан Республикасы шәхси Кубогының 2 туры узды. Ярышларда Казан, Яр Чаллы, Алексеевск, Әлки, Әлмәт, Югары Ослан, Алабуга, Кайбыч, Кама Тамагы, Кукмара, Лаеш, Менделеевск, Мөслим, Түбән Кама, Балык Бистәсе, Саба, Тәтеш, Тукай һәм Чистай районнарыннан 250 дән артык спортчы катнашты.

Ярышлар ике яшь төркемендә узды: 2005 елгы һәм кечерәк; 2004 елгы һәм өлкәнрәк («һәвәскәрләр» һәм «профессионаллар»).

Ярышларның җиңүчеләре һәм призерлары

Ир-атлар арасында ялгыз разряд 2005 елгы һәм кечерәк:

1. Хәйретдинов Илмир (Алексеевск районы);

2. Сөнгатуллин Айтуган (Алексеевск районы);

3. Волков Степан (Түбән Кама районы);

3. Хаҗиев Исмал (Саба районы).

Ир-атлар арасында ялгыз разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (А төркеме):

1. Хәмидулин Әмир (Казан);

2. Хайриев Ильяс (Саба районы);

3. Черкасские Егор (Казан);

3. Муниципаль районнар Аксубай муниципаль районы

Ир-атлар арасында ялгыз разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (В төркеме):

1. Джеджула Роман (Казан);

2. Голдобеев Константин (Казан);

3. Доник Сергей (Яр Чаллы Шәһәре);

3. Иванов Адел (Казан).

Хатын-кызлар ялгыз разряд 2005 елгы һәм кечерәк:

1. Андреева Валерия (Казан);

2. Фәттахова Диана (Казан);

3. Исаева Анастасия (Түбән Кама районы);

3. Гусева Елизавета (Лаеш районы).

Хатын-кызлар арасында ялгыз разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (А төркеме):

1. Усова Людмила (Казан Шәһәре);

2. Малыгина Мария (Казан);

3. Галиева Регина (Түбән Кама районы);

3. Семенова Александра (Казан).

2004 елгы һәм өлкәнрәк хатын-кызлар арасында ялгыз разряд (В Төркеме):

1. Крайнова Анжела (Әлки районы);

2. Имаева Алинә (Түбән Кама районы);

3. Мөбәрәкшина Рузалина (Казан);

3. Низамиева Зөһрә (Саба районы).

Ир-атлар арасында парлы разряд 2005 елгы һәм кечерәк:

1. Аклых Дмитрий/Сөнгатуллин Айтуган (Казан/Алексеевск районы);

2. Хәйретдинов Илмир/Волков Степан (Алексеевск районы/ Түбән Кама районы);

3. Билалов Адель/Вәлиев Булат (Әлки районы);

3. Галиханов Нияз/Хаҗиев Исмал (Кама Тамагы районы/Саба районы).

Ир-атлар арасында парлы 2004 елгы һәм өлкәнрәк (А төркеме):

1. Василькин Александр/Гелашвили Михаил (Казан);

2. Монич Павел/Черкасских Егор (Казан);

3. Вәлиуллин Тимур/Гәрәев Таймаз (Алексеевск районы/Казан);

3. Мартынов Дамир/Хәмидулин Әмир (Казан).

Ир-атлар арасында парлы разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (В төркеме):

1. Голдобеев Константин/Носов Артур (Казан);

2. Миңнегалиев Илшат/Шиһабиев Ильяс (Саба районы);

3. Гобәйдуллин Дмитрий/Сабиров Ислам (Әлмәт районы/Казан);

3. Иванов Даниил/Карамов Илһам (Кукмара районы).

Хатын-кызлар парлы разряд 2005 елгы һәм кечерәк:

1. Серегина Мария/Ефимова Анна (Казан/Чистай районы);

2. Андреева Валерия/Фәттахова Диана (Казан);

3. Терехина Полина/Исаева Анастасия (Казан/Түбән Кама районы);

3. Гусева Елизавета/Орешникова Арина (Лаеш районы/Казан).

2004 елгы һәм өлкәнрәк хатын-кызлар арасында парлы разряд (А төркеме):

1. Кадочникова Екатерина/Редькина Анастасия (Казан);

2. Малыгина Мария/Романко Алинә (Казан);

3. Усова Людмила/Цисер Софья (Казан);

3. Галиәхмәтова Регина/Липовская Кристина (Казан).

2004 елгы һәм өлкәнрәк хатын-кызлар арасында парлы разряд (В Төркеме):

1. Волкова Светлана/Куренщикова Дарья (Түбән Кама районы/Казан);

2. Имаева Алинә/Шипкова Дарья (Түбән Кама районы);

3. Крайнова Анжела/Мөбәрәкшина Рузалина (Әлки районы/Казан);

3. Воробьева Инна/Туринг Яна (Казан).

Катнаш парлы разряд 2005 елгы һәм кечерәк:

1. Белых Дмитрий/Серегина Мария (Казан);

2. Волков Степан/Исаева Анастасия (Түбән Кама районы);

3. Хаҗиев Исмал/Андреева Валерия (Саба районы/Казан);

3. Галиханов Нияз/Гарифуллина Илида (Кама Тамагы районы).

Катнаш парлы разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (А төркеме):

1. Василькин Александр/Редькина Анастасия (Казан);

2. Черкасских Егор/Семенова Александра (Казан);

3. Вәлиуллин Тимур/Кадочникова Екатерина (Алексеевск районы/Казан);

3. Хәмидулин Әмир/Малыгина Мария (Казан).

Катнаш парлы разряд 2004 елгы һәм өлкәнрәк (В төркеме):

1. Иванов Адель/Воробьева Инна (Казан);

2. Гобәйдуллин Дмитрий/Волкова Светлана (Әлмәт районы/Түбән Кама районы);

3. Сабиров Ислам/Мөбәрәкшина Рузалина (Казан);

3. Гафетдинов Рәмзил/Махиянова Валерия (Казан).

ЯҢАЛЫКЛАРГА ЯЗЫЛУ
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования