Казанда «Сәламәтлек-2024» Спартакиадасы кысаларында Лазер пистолетыннан ату буенча ярышлар узды

2024 елның 1 апреле, дүшәмбе

30 мартта «Сәламәтлек - 2024» Спартакиадасы кысаларында транспорт һәм юл хуҗалыгы тармагы КФКЛАРЫ арасында Макаровның Лазер пистолетыннан ату буенча Татарстан Республикасы беренчелеге II этап ярышлары узды.

Ярышлар Татарстан Республикасы ДОСААФ тирасында узды, анда 943 очко нәтиҗәсе белән «Транспроект» АҖ командасы тармакта җиңүче булды. Икенче урынны 912 очко белән Татдорпроект институты АҖ командасы алды, ә өченче урынны 909 очко нәтиҗәсе белән Казан шәһәренең 2 нче номерлы ПАТП МУП командасы алды.

Ярышлар тәмамланганнан соң җиңүчеләр һәм призерлар кубоклар, дипломнар, медальләр, вымпеллар һәм кыйммәтле бүләкләр белән бүләкләнәләр.